top of page

Om Chanting Ses Meditasyonu

Om yaradılışın evrensel sesidir ; var olan en yüce ve en saf titreşimdir. Eski çağlarda yaşamış olan Rishi’ler Ses Meditasyonu yöntemini kusursuz hale getirmiş ve şifa dağıtmak için kullanmışlardır.Zamanla unutulmuş olan bu çağlar öncesine ait grup tekniği, Paramahamsa Vishwananda tarafından Dünya Anne’yi ve insanoğlunu, desteğe en fazla ihtiyaç duydukları bu zamanda desteklemek için yeniden günümüze taşınmıştır.

Ses Meditasyonu, bir grup pratiğidir. OM sesi’nin transforme eden dönüştürücü gücü katılımcıların kendi kendilerini şifalandırma potansiyelini aktive eder. Pratik, negativiteyi pozitif enerjiye dönüştürür. Lokal çevrenin temizlenerek arınmasına yardımcı olur ve katılımcıların fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlık durumlarını destekler. Bu pratik, içsel huzuru, zihinsel berraklığı, duygusal özgürlüğü ve fiziksel sağlığı geliştirir ve arttırır.

Birçok kişi, pozitiviteye doğru bir geçiş deneyimler, bu da kişilerin hayatlarında; daha fazla huzur, sevinç, coşku ve sevgi yaşamalarını sağlar.

Çember tarafından yaratılan titreşim dalgaları, 2 km çapında bir alana yayılarak, doğa ve insanlar arasında birlik ve uyumlu ve huzurlu bir çevre oluşturur. Ses Meditasyonu sona erdikten sonra bile, OM sesi katılımcıların bedenlerinde titreşmeye devam eder ve bu iyi titreşimleri gittikleri yerlere taşımalarını sağlar.

Om,+OM,+Om+Chanting,+OM+Chanting.png
bottom of page